K01 Diving Hood Classic 8 Mm Xxl

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm... více informací »
K01 Diving Hood Classic 8 Mm Xxl
Značka: K01 Diving
3 570 Kč
Do obchodu
Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm...

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality „Made in Japan“ pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm nejnáročnějším potápěčům.
Kompletně navržená a ručně vytvořená v dílně v Itálii odbornými řemeslníky, díky čemuž je tato kukla hlavní produkt, na které jsmou kluci z K01 pyšní.
Kukly K01 jsou k dispozici ve verzi 3 a 5 a 8 mm se standardním a dlouhým límcem.

  • Kvalitní neopren vyrobený v Japonsku.
  • Ruční návrh, střih i šití probíhá v dílně v Itálii.
  • Velikost S až XXL.
  • Úžasně pohodlné a padnoucí haubna pro ty nejnáročnější.

POZOR: V ALBE máme k dispozici testovací haubny o šířce 5 a 8 mm, které lze vyzkoušet jak na bazéně tak i v terénu.

Za doplatek lze modifikovat haubnu buď jinou barvou šití (stehů) či přidání vlastního jména na kuklu.

Více se dočteš v našem článku: www.albe.cz/2021/09/01/k01-haubny/

Ve slevě tento kousek K01 Diving Hood Classic 8 Mm Xxl máte možnost dostat mimo jiné tady na webu zařazený v kategorii oblečení a obuv. Nyní získáte ještě jiné produkty z naší sekce za akční cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce K01 Diving. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel K01 Diving vyrábí top zboží.

Tento levný výrobek K01 Diving Hood Classic 8 Mm Xxl od populární značky K01 Diving seženete na našich stránkách teď skutečně levně. Akční cena 3 570 Kč.