K01 Diving Hood Classic 8 Mm Xl

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm... více informací »
K01 Diving Hood Classic 8 Mm Xl
Značka: K01 Diving
3 570 Kč
Do obchodu
Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm...

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality „Made in Japan“ pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm nejnáročnějším potápěčům.
Kompletně navržená a ručně vytvořená v dílně v Itálii odbornými řemeslníky, díky čemuž je tato kukla hlavní produkt, na které jsmou kluci z K01 pyšní.
Kukly K01 jsou k dispozici ve verzi 3 a 5 a 8 mm se standardním a dlouhým límcem.

  • Kvalitní neopren vyrobený v Japonsku.
  • Ruční návrh, střih i šití probíhá v dílně v Itálii.
  • Velikost S až XXL.
  • Úžasně pohodlné a padnoucí haubna pro ty nejnáročnější.

POZOR: V ALBE máme k dispozici testovací haubny o šířce 5 a 8 mm, které lze vyzkoušet jak na bazéně tak i v terénu.

Za doplatek lze modifikovat haubnu buď jinou barvou šití (stehů) či přidání vlastního jména na kuklu.

Více se dočteš v našem článku: www.albe.cz/2021/09/01/k01-haubny/


Vynikající výrobek lze nakoupit právě zde na našem webu v oblíbené rubrice oblečení a obuv! Máme pro vás parádní výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky K01 Diving. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce K01 Diving pro vás připravuje top sortiment

Tento skvělý výrobek K01 Diving Hood Classic 8 Mm Xl od oblíbené značky K01 Diving jednoduše seženete tady teď ve výprodejové akci. Ceny od 3 570 Kč.