K01 Diving Hood Classic 8 Mm M

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a... více informací »
K01 Diving Hood Classic 8 Mm M
Značka: K01 Diving
3 570 Kč
Do obchodu
Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a...

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality „Made in Japan“ pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm nejnáročnějším potápěčům.
Kompletně navržená a ručně vytvořená v dílně v Itálii odbornými řemeslníky, díky čemuž je tato kukla hlavní produkt, na které jsmou kluci z K01 pyšní.
Kukly K01 jsou k dispozici ve verzi 3 a 5 a 8 mm se standardním a dlouhým límcem.

  • Kvalitní neopren vyrobený v Japonsku.
  • Ruční návrh, střih i šití probíhá v dílně v Itálii.
  • Velikost S až XXL.
  • Úžasně pohodlné a padnoucí haubna pro ty nejnáročnější.

POZOR: V ALBE máme k dispozici testovací haubny o šířce 5 a 8 mm, které lze vyzkoušet jak na bazéně tak i v terénu.

Za doplatek lze modifikovat haubnu buď jinou barvou šití (stehů) či přidání vlastního jména na kuklu.

Více se dočteš v našem článku: www.albe.cz/2021/09/01/k01-haubny/

Tento výjimečný kousek máte možnost koupit mimo jiné na našem webu ve známé sekci oblečení a obuv! Nyní si můžete koupit podobné produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu. Tato značka K01 Diving dlouhodobě dodává špičkové produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Unikátní a žádaný produkt K01 Diving Hood Classic 8 Mm M od populární značky K01 Diving můžete sehnat tady nyní opravdu levně. Nabídky od 3 570 Kč.