K01 Diving Hood Classic 5 Mm Xl

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm... více informací »
K01 Diving Hood Classic 5 Mm Xl
Značka: K01 Diving
3 041 Kč
Do obchodu
Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm...

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality „Made in Japan“ pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm nejnáročnějším potápěčům.
Kompletně navržená a ručně vytvořená v dílně v Itálii odbornými řemeslníky, díky čemuž je tato kukla hlavní produkt, na které jsmou kluci z K01 pyšní.
Kukly K01 jsou k dispozici ve verzi 3 a 5 a 8 mm se standardním a dlouhým límcem.

  • Kvalitní neopren vyrobený v Japonsku.
  • Ruční návrh, střih i šití probíhá v dílně v Itálii.
  • Velikost S až XXL.
  • Úžasně pohodlné a padnoucí haubna pro ty nejnáročnější.

POZOR: V ALBE máme k dispozici testovací haubny o šířce 5 a 8 mm, které lze vyzkoušet jak na bazéně tak i v terénu.

Za doplatek lze modifikovat haubnu buď jinou barvou šití (stehů) či přidání vlastního jména na kuklu.

Více se dočteš v našem článku: www.albe.cz/2021/09/01/k01-haubny/

Akční kousek K01 Diving Hood Classic seženete také tu na stránkách v populární sekci oblečení a obuv! Nyní můžete získat ještě další produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem více kousků značky K01 Diving. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce K01 Diving dlouhodobě nabízí vynikající zboží Nové kousky každý den.

Ve slevě kus K01 Diving Hood Classic 5 Mm Xl od oblíbené značky K01 Diving pořídíte právě zde v akci! Ceny již od 3 041 Kč.