K01 Diving Hood Classic 5 Mm S

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a... více informací »
K01 Diving Hood Classic 5 Mm S
Značka: K01 Diving
3 041 Kč
Do obchodu
Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality "Made in Japan" pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a...

Tato kukla je vyrobena z exkluzivního neoprenu vysoké kvality „Made in Japan“ pouze pro značku K01, aby poskytla maximální pohodlí a výkon i těm nejnáročnějším potápěčům.
Kompletně navržená a ručně vytvořená v dílně v Itálii odbornými řemeslníky, díky čemuž je tato kukla hlavní produkt, na které jsmou kluci z K01 pyšní.
Kukly K01 jsou k dispozici ve verzi 3 a 5 a 8 mm se standardním a dlouhým límcem.

  • Kvalitní neopren vyrobený v Japonsku.
  • Ruční návrh, střih i šití probíhá v dílně v Itálii.
  • Velikost S až XXL.
  • Úžasně pohodlné a padnoucí haubna pro ty nejnáročnější.

POZOR: V ALBE máme k dispozici testovací haubny o šířce 5 a 8 mm, které lze vyzkoušet jak na bazéně tak i v terénu.

Za doplatek lze modifikovat haubnu buď jinou barvou šití (stehů) či přidání vlastního jména na kuklu.

Více se dočteš v našem článku: www.albe.cz/2021/09/01/k01-haubny/

Žádaný produkt K01 Diving Hood Classic 5 Mm můžete získat pohodlně tady na našem webu v oblíbené sekci oblečení a obuv! Najděte si vyjímečné kousky z této sekce v bezva akci! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další kousky značky K01 Diving. Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný kus K01 Diving Hood Classic 5 Mm S od odblíbeného výrobce K01 Diving najdete tady a teď se slevou! Akční cena od 3 041 Kč.