INTEX PRESTIGE DOWNY AIRBED 137×191 cm 64108

Nafukovací postel obsahuje přenosnou pumpu na 6 baterií typu C (nejsou součástí balení). Postel má kvalitní, příjemný... více informací »
INTEX PRESTIGE DOWNY AIRBED 137x191 cm 64108
Značka: Marimex
619 Kč
Do obchodu
Nafukovací postel obsahuje přenosnou pumpu na 6 baterií typu C (nejsou součástí balení). Postel má kvalitní, příjemný...

Nafukovací postel obsahuje přenosnou pumpu na 6 baterií typu C (nejsou součástí balení). Postel má kvalitní, příjemný semišový povrch. Postel je bez obsahu ftalátů.

Výhody nafukovacího nábytku Marimex

Praktičnost

Poskytuje rychlé a jednoduché řešení při problémech s malým prostorem i při závodu s časem. Zastoupí postel, polštář, cestovní matraci i sedací soupravu.

Jednoduchá manipulace

Stačí připojit pumpu a nábytek nafouknout. Snadno se přesouvá a je možné jej sbalit, aniž by zabíral prostor v domě.

Dlouhá životnost

Materiál v průběhu času nestárne a disponuje vysokou trvanlivostí a komfortem. Poskytuje optimální pevnost, podporu a vynikající strukturní stabilitu.

Další výhody nafukovacího nábytku Marimex

 

Informace k rozměrům postelí/lehátek
Rozměry postelí INTEX uvedené na obalu udávají přibližné rozměry postele v nafouknutém stavu. Před měřením postele se ujistěte, že je postel správně nafouknutá. Ujistěte se rovněž, že do celkových rozměrů započítáváte veškeré výstupky z povrchu (podhlavník atp.).
 
Všechny udané rozměry jsou přibližné (+/-) a jsou ovlivněné fyzikálními jevy – tlakem, teplotou okolního prostředí atp. Z výše uvedených důvodů můžete naměřit odlišné hodnoty než ty, které jsou uvedené na obalu.

Tento výjimečný výrobek INTEX PRESTIGE DOWNY AIRBED 137x191 cm 64108 značky Marimex naleznete právě za výprodejovou cenu. Cena od 619 Kč.