Intex Nafukovací postel camping 68708 76x183x10 cm

Objevte perfektní řešení spánku v přírodě, ve stanu nebo v dětské  posteli. Tato matrace je vyrobena z laminovaného PVC. Je... více informací »
Intex Nafukovací postel camping 68708 76x183x10 cm
Značka: Intex
399 Kč
Do obchodu
Objevte perfektní řešení spánku v přírodě, ve stanu nebo v dětské  posteli. Tato matrace je vyrobena z laminovaného PVC. Je...

Objevte perfektní řešení spánku v přírodě, ve stanu nebo v dětské  posteli. Tato matrace je vyrobena z laminovaného PVC. Je navržena tak, aby se snadno vešla do dětské postele či stanu. Lehká  matrace s příjemným povrchem zajistí příjemný spánek v jakémkoli venkovním prostředí. Bez obsahu ftalátů.

Výhody nafukovacího nábytku Marimex

Praktičnost

Poskytuje rychlé a jednoduché řešení při problémech s malým prostorem i při závodu s časem. Zastoupí postel, polštář, cestovní matraci i sedací soupravu.

Jednoduchá manipulace

Stačí připojit pumpu a nábytek nafouknout. Snadno se přesouvá a je možné jej sbalit, aniž by zabíral prostor v domě.

Dlouhá životnost

Materiál v průběhu času nestárne a disponuje vysokou trvanlivostí a komfortem. Poskytuje optimální pevnost, podporu a vynikající strukturní stabilitu.

Další výhody nafukovacího nábytku MarimexTento vynikající produkt Intex Nafukovací postel camping 68708 76x183x10 cm lze pořídit teď tady a teď na našem webu v populární kategorii nafukovací postele. Nyní můžete získat vyjímečné zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny. Dodavatel Intex vás obohatí o špičkové produkty

Tento kvalitní kus Intex Nafukovací postel camping 68708 76x183x10 cm značky Intex najdete tady nyní v akci! V akci od 399 Kč.