INTEX Mega nafukovací labuť 56287EU

Nafukovací lehátko s motivem labutě pro děti i dospělé. Elegantní bílá labuť má velké rozměry a nosnost až do 200 kg. Navíc... více informací »
INTEX Mega nafukovací labuť 56287EU
Značka: Marimex
599 Kč
Do obchodu
Nafukovací lehátko s motivem labutě pro děti i dospělé. Elegantní bílá labuť má velké rozměry a nosnost až do 200 kg. Navíc...

Nafukovací lehátko s motivem labutě pro děti i dospělé. Elegantní bílá labuť má velké rozměry a nosnost až do 200 kg. Navíc je stabilní a má dvě pevná držadla. Neobsahuje ftaláty a latex.

rozměry: 194 x 152 x 147 cm
materiál: vinyl
2 madla na držení
2 nafukovací komory
opravná sada ve výbavě
vhodné od 15 let
maximální nosnost: 200 kg
Nejprodávanější produkt INTEX Mega nafukovací labuť lze sehnat také tady u nás v populární kategorii vodní hračky. Připravili jsme pro vás akční produkty z této rubriky za super cenu. Tato značka Marimex pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty. Udělejte si radost. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kus INTEX Mega nafukovací labuť 56287EU od oblíbené značky Marimex jednoduše můžete sehnat právě nyní se slevou. Teď za akční cenu 599 Kč.