Intex | Bazén Florida 1,5×2,2×0,6 m s kartušovou filtrací | 10340150

Bazén Florida se řadí mezi velmi oblíbené nadzemní bazény v České republice. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může... více informací »
Intex | Bazén Florida 1
Značka: Intex
3 490 Kč
Do obchodu
Bazén Florida se řadí mezi velmi oblíbené nadzemní bazény v České republice. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může...

Bazén Florida se řadí mezi velmi oblíbené nadzemní bazény v České republice. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Florida je výhodná cena, snadná údržba.
stabilita konstrukce, široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, sestavit podpěrnou konstrukci, na kterou se navlékne bazénová folie. Od vybalení bazénu můžete do 30 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat
krycí plachtou. 

Rozměry včetně vzpěr: 2,69 x 2,01 m

Bazénová folie:
Laminovaná folie bazénu Florida je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy je 0,5 mm a stěny 0,56 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 

Výhody bazénů Florida

Jednoduchá montáž

Bazén Florida lze postavit bez stavebních úprav pozemku. Stačí pouze postavit nosnou konstrukci a napnout na ni bazénovou fólii. Do hodiny od vybalení bazénu se může napouštět voda.

Stabilita a velikost

Bazénovou plachtu vypíná pevná kovová konstrukce, která umožňuje, aby byly bazény vyráběny i ve velkých rozměrech. Široká vodní plocha tak poskytuje dostatečný prostor ke koupání.

Sezónnost

Bazén stojí na zahradě pouze v období koupací sezóny. Jakmile přijde zima, uvolní prostor na zahradě jiným aktivitám. Díky tomu může být každé léto snadno postaven jinde.

Připojení kartušové filtrace: 
K bazénu je dodávaná kartušová filtrace o průtoku 2m3/hod. s kartušovou vložkou. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4″). 

Připojení skimmeru: 

Pro připojení univerzálního závěsného skimmeru či závěsného skimmeru:

netřeba dokupovat adaptér, stačí vyměnit průchod stěnou bazénu, který je v balení bazénu za průchodku, která je v balení skimmeru

Připojení vysavače: 

Pro připojení vysavače je nutné dokoupit:

1 ks adaptéru pro připojení vysavače k závěsnému skimmeru (univerzální závěsný skimmer má adaptér v balení)

Složení bazénového setu

Bazénový set obsahuje tyto produkty:

1x Bazén Florida 1,5×2,2×0,6 m bez příslušenství
1x Kartušová filtrace 2m3/h + hadice a příslušenství

Bazénový set obsahuje všechny potřebné díly na propojení bazénu a filtrace (např. hadice, pásky na upevnění hadic, kartušovou vložku filtrace apod.)

Tolerance rozměrů bazénu:

Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

Zapuštění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země. Jedná se o nadzemní bazén.

Uskladnění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celoročnímu provozu a proto by měl být na konci koupací sezóny zazimován. Bazén je potřeba vypustit, umýt od nečistot, osušit a uložit na suché místo, kde nemrzne. Je vhodné ho v průběhu zimy občas přeskládat, aby ve folii nevznikaly přehyby. Prodloužíte tak jeho životnost.
Detailní informace o zazimování bazénu najdete v návodu, případně v naší Poradně 
Hodně žádaný produkt Intex | Bazén Florida 1,5×2,2×0,6 m s kartušovou můžete pořídit již dnes tu ve známé kategorii bazény! Připravili jsme akční výrobky z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele Intex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Intex | Bazén Florida 1,5x2,2x0,6 m s kartušovou filtrací | 10340150 od značky se zárukou kvality Intex jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 3 490 Kč.