Intex 26664 Krystal Clear Saltwater

Ušetřete až 85 % na bazénové chemii. Díky chlorinátoru ušetříte prostředky za bazénovou chemii a dosáhnete čistější a... více informací »
Intex 26664 Krystal Clear Saltwater
Značka: Marimex
2 690 Kč
Do obchodu
Ušetřete až 85 % na bazénové chemii. Díky chlorinátoru ušetříte prostředky za bazénovou chemii a dosáhnete čistější a...

Ušetřete až 85 % na bazénové chemii. Díky chlorinátoru ušetříte prostředky za bazénovou chemii a dosáhnete čistější a zdravější vody.

Běžná sůl (chlorid sodný) se skládá ze dvou prvků – sodíku a chlóru. Během instalace chlorinátoru je v bazénové vodě rozpuštěna přesně odměřená dávka soli. Tato lehce slaná voda prochází přes elektrolytickou jednotku chlorinátoru, která z procházející vody generuje chlór a ihned ho uvolňuje do vody.

Chlór ihned začne ničit bakterie, viry a řasy a oxiduje organické materiály.

Parametry:

Příkon: 30 W
Koncentrace soli: 3 g/l
Produkce chlóru: 4 g/h
min. průtok: 1 136 l/h
Integrovaný časovač
Napojení na hadice 32 i 38 mm
Pro bazény do 17 m3

Součástí balení je i 1 ks hadice na napojení k filtraci

Pokud již zákazník vlastní bazén s filtrací a hadicemi, tak má v balení vše potřebné k zapojení vč. přechodek z nasazovacích hadic na šroubovací a 1 hadici na propojení chlorinátoru s filtrací.

Jak funguje chlorinátor?

Sůl nad zlato

Chlorinátor pomůže ušetřit až 85 % nákladů na bazénovou chemii a učiní vodu vlídnější k pokožce i materiálům bazénu.

Přeměna na chlor

Spuštěním filtrace slaná voda prochází skrz chlorinátor, který přetváří rozpuštěnou sůl na chlór. Vzniklý chlór okamžitě dezinfikuje vodu.

Opakování

Po dezinfikování se chlór přemění zpět na sůl a proces čištění se znovu opakuje.
Kvalitní a levný produkt jde získat aktuálně u nás ve známé sekci bazény a doplňky! Vyhledejte si parádní výrobky ve zmiňované sekci ve výprodejové akci! Věhlasná značka Marimex má ve stále nabídkce vynikající zboží Přesvědčte se. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Intex 26664 Krystal Clear Saltwater od výrobce Marimex jednoduše seženete právě teď levně! Nabídka již od 2 690 Kč.