Instalační sada pro pískové filtrace | 19900002

Instalační sada pro připojení pískové filtrace k bazénu. Sadu můžete použít pro různé bazény - Tampa, Florida, Orlando,... více informací »
Instalační sada pro pískové filtrace | 19900002
Značka: Marimex
499 Kč
Do obchodu
Instalační sada pro připojení pískové filtrace k bazénu. Sadu můžete použít pro různé bazény - Tampa, Florida, Orlando,...

Instalační sada pro připojení pískové filtrace k bazénu. Sadu můžete použít pro různé bazény – Tampa, Florida, Orlando, Azuro, Intex Easy Set, Intex Frame set apod.  K bazénům Orlando a Azuro, které mají skimmer Olympic můžete pískovou filtraci připojit přímo.K bazénům Tampa, Florida, Intex Easy set a Frames set je nutné dokoupit plastový průchod stěnou bazénu. Tento plastový průchod prostrčíte bazénovou stěnou a na něj napojíte hadice.  Sada obsahuje:Instalační sadu (S-pásky a těsnící teflonová páska)6 ks hadic o průměru 32 mm  – hadice je možné dělit po 1,25 m.

Tento výjimečný produkt Instalační sada pro pískové filtrace | 19900002 od známé značky Marimex pořídíte tady teď právě ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 499 Kč.