Galileo Polar Belt – Hrudní Pás T31c S Vysílačem

Galileo Polar Belt - Hrudní pás T31C s vysílačemScubapro Polar Belt T31C s vysílačemPOLAR BELT T31C pro modely ScubaproHrudní pás se snímačem... více informací »
Galileo Polar Belt - Hrudní Pás T31c S Vysílačem
Značka: Scubapro
2 509 Kč
Do obchodu
Galileo Polar Belt - Hrudní pás T31C s vysílačemScubapro Polar Belt T31C s vysílačemPOLAR BELT T31C pro modely ScubaproHrudní pás se snímačem...

Galileo Polar Belt – Hrudní pás T31C s vysílačem

Scubapro Polar Belt T31C s vysílačem

POLAR BELT T31C pro modely Scubapro

Hrudní pás se snímačem srdeční frekvence a vysílačem přenášejícím naměřená data do Vašeho počítače Galileo Sol, Mantis M1, Mantis M2.Barva černá.

Tento neodolatelný kus Galileo Polar Belt – Hrudní Pás T31c S Vysílačem je k dispozici bez problémů na našem webu v oblíbené sekci potápěčské měřicí přístroje. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky Scubapro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Galileo Polar Belt - Hrudní Pás T31c S Vysílačem od značky Scubapro jednoduše můžete pořídit právě zde ve výprodejové akci. Akční ceny od 2 509 Kč.