Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

Enth Degree F3 Haubna L

Tento veľmi obľúbený produkt Enth Degree F3 Haubna L od známej kvalitnej značky Enth Degree je k dostaniu práve teraz za skvelú cenu. Teraz za akčnú cenu 970 Kč.
Enth Degree F3 Haubna L

Kukla vytvořena pro potápění a jako ochrana proti větru.
Součástí je neoprenová těsnící obličejová manžeta, která perfektně přilne a zabraňuje tak vniknutí vody. Kukla je z materiálu Trilaminate, díky kterému je jednoduché jak nasazování kukly tak její sundávání.
Ani vousy nejsou problém…Jednoduše je zahrneš pod těsnící manžetu, aby do kukly nevnikla voda. Kuklu můžeš nosit při jakékoli teplotě, protože trilaminátová membrána udržuje teplo a chrání i před studeným větrem.

Jednou z největších výhod je membrána, která chrání před větrem a to i když jste mokří.

Někdo používá tuto kuklu i při rybaření na člunu, neboť je vynikající ochranou proti studenému větru. Nabízíme cenově dostupnou kuklu, která eliminuje chladné podmínky.
V dešti i v drsných zimních podmínkách můžeš nosit tuto kuklu, která Tě ochrání proti chladu.

Do ničeho jiného nebylo investováno toliko času a energie jako do návrhu a výroby. Spousta úsilí bylo vloženo do švů, které nedřou. Předchozí oblečení nebylo zdaleka tak komfortní jako toto. Ale nespočet hodin strávených nad doladěním i těch nejmenších detailů zajistilo, že toto oblečení nabízí maximální komfort.

Detaily v tomto případě tvoří celek. Například snadné stahování v pase je velmi funkčním detailem, který rozhodně oceníte.

TECHNICKÁ A DESIGNOVÁ SPECIFIKACE

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
  • Navrženo tak, aby nedocházelo k úniku tepla 
  • Strečové panely pro dosažení nejvyššího komfortu
  • Použitelná samostatně nebo pod neoprenovou kuklu
  • Materiál Fernotherm3 tri-laminát ve spojením s lycrou
  • Voděodolné provedení pro odpuzování vody při vodních sportech
  • Neoprenová těsnící obličejová manžeta a ploché švy
  • Ochrana proti slunci 50+