Dtd Backplate Nerez 3 Mm Komplet červená

Standardní zádová deska z 3mm nerezi odolné mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení... více informací »
Dtd  Backplate Nerez 3 Mm Komplet červená
Značka: DTD
4 538 Kč
Do obchodu
Standardní zádová deska z 3mm nerezi odolné mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení...

Standardní zádová deska z 3mm nerezi odolné mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete). Nabízená deska je základním kamenem celé stavebnice potápěčské výstroje a lze ji použít pro úplný rozsah potápění – od dovolenkového rekreačního odpočívání v teplých mořích až po extrémní ponory do jeskyní nebo na hluboké vraky. Otvory v desce jsou navrženy tak, aby umožňovaly různou variabilitu výstroje. Deska je vybavena svislými prořezy, umožňujícími připevnění láhve.

Kompletní sestava obsahuje:

Tvrdý jednodílný popruh s průchodkou
Ohnuté hrudní D-kroužky se stopkami
Boční D-kroužek se stopkou
Nůž s pouzdrem
Nerezovou opaskovou přezku
Mezinožní popruh s D-kroužky
kapsu pro uložení bójky
Gumy pro upevnění záložních světel a uchycení inflátorové hadice

Hmotnost:

3mm nerez – 3,2 kg – standardní (nejběžnější použití)


Kvalitní produkt Dtd Backplate Nerez najdete rovněž tu na stránkách v populární rubrice žakety a křídla! Nyní si můžete pořídit ještě další zboží z této sekce za výhodné peníze! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky DTD. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Dtd Backplate Nerez 3 Mm Komplet červená od výrobce DTD snadno můžete pořídit u nás právě ve slevě! Ceny již od 4 538 Kč.