Dtd Backplate Al 3 Mm Komplet Růžová

Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete).... více informací »
Dtd  Backplate Al 3 Mm Komplet Růžová
Značka: DTD
5 040 Kč
Do obchodu
Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete)....

Standardní zádová deska z odolného mořské vodě se standardními rozměry (zejména roztečí otvorů pro připojení dvojčete). Nabízená deska je základním kamenem celé stavebnice potápěčské výstroje a lze ji použít pro úplný rozsah potápění – od dovolenkového rekreačního odpočívaní v teplých mořích až po extrémní ponory do jeskyní nebo na hluboké vraky. Otvory v desce jsou navrženy tak, aby umožňovaly různou variabilitu výstroje. Deska je vybavena svislými prořezy, umožňujícími připevnění láhve.

Kompletní sestava obsahuje:

Tvrdý jednodílný popruh s průchodkou
Ohnuté hrudní D-kroužky se stopkami
Boční D-kroužek se stopkou
Nůž s pouzdrem
Nerezovou opaskovou přezku
Mezinožní popruh s D-kroužky
kapsu pro uložení bójky
Gumy pro upevnění záložních světel a uchycení inflátorové hadice

Hmotnost:

hliník – 1,74 kg – pro cesty letadlem


Povedený produkt lze získat pohodlně tady u nás v populární kategorii žakety a křídla! Připravili jsme skvělé zboží z této oblíbené sekce na pár kliknutí!

Tento neodolatelný výrobek Dtd Backplate Al 3 Mm Komplet Růžová od výrobce DTD snadno najdete na našich stránkách za akční cenu. Nabídka již od 5 040 Kč.