Divesoft Primary Reel Without A Cord

Reel z Delrina s hliníkovou rukojetí. Šířka cívky lze nastavitelná na třech šířkách dle na délky šňůry od 100 do 250 m (330... více informací »
Divesoft Primary Reel Without A Cord
Značka: Divesoft
6 580 Kč
Do obchodu
Reel z Delrina s hliníkovou rukojetí. Šířka cívky lze nastavitelná na třech šířkách dle na délky šňůry od 100 do 250 m (330...

Reel z Delrina s hliníkovou rukojetí. Šířka cívky lze nastavitelná na třech šířkách dle na délky šňůry od 100 do 250 m (330 až 800 ft.). Cívka byla navržena na základě zkušeností mnoha jeskynních potápěčů.

Tvar a poloha rukojeti jsou vybrány tak, aby zmenšili námahu, jak je to možné i při kontinuální navíjení a odvíjení kabelu.

Brzda je spirála s pryžovým obložením a umožňuje zpomalení nebo úplného blokování naviják.

Na navijáku na straně rukojeti jsou mělké otvory, jimiž si můžete dokonce i v úplné tmě odečíst pomocí hmatu, zda a jak rychle se kord odvíjí a poté naviják zastvit palcem. Pro navíjení cívky slouží otočná klika a opatřena hlubokým vybráním s výraznými hranami.

Kvalitní a levný produkt Divesoft Primary Reel Without A Cord od výrobce Divesoft jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 6 580 Kč.