Divesoft Basic Nitrox To Closed Circuit (without Cable)

Upgrade FREEDOM Full Trimix na Closed Circuit, Divesoft Tento upgrade umožní vašemu trimixovému počítači používat on-line dekompresi pro potápění... více informací »
Divesoft Basic Nitrox To Closed Circuit (without Cable)
Značka: Divesoft
12 399 Kč
Do obchodu
Upgrade FREEDOM Full Trimix na Closed Circuit, Divesoft Tento upgrade umožní vašemu trimixovému počítači používat on-line dekompresi pro potápění...

Upgrade FREEDOM Full Trimix na Closed Circuit, Divesoft

Tento upgrade umožní vašemu trimixovému počítači používat on-line dekompresi pro potápění s uzavřenými a polouzavřenými okruhy.  

 

Upgrade softwaru

Jedinečný systém upgradů umožňuje začátečníkům pořídit skvělý přístroj Freedom za přijatelnou cenu a spolu se svými zkušenostmi rozšiřovat jeho možnosti použití. Freedom s vámi doslova bude růst. Upgradovat je možné jakoukoli verzi na jakoukoli verzi vyšší.


Tento unikátní produkt Divesoft Basic Nitrox To Closed pořídíte již dnes na našem webu v rubrice potápěčské měřicí přístroje! Podívejte se na parádní kusy ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více. Podívejte se také na více produktů značky Divesoft. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Divesoft Basic Nitrox To Closed Circuit (without Cable) značky Divesoft jednoduše můžete najít u nás právě opravdu levně. Cena již od 12 399 Kč.