Divesoft Advanced Bottom Timer To Closed Circuit (without Cable)

Velmi žádaný výrobek Divesoft Advanced Bottom Timer To Closed Circuit (without Cable) od populárního výrobce Divesoft jednoduše najdete zde teď právě téměř zdarma! Akční ceny již od 10 250 Kč.
Divesoft Advanced Bottom Timer To Closed Circuit (without Cable)
Značka: Divesoft
10 250 Dostupnost: není skladem
Do obchodu

Popis produktu

Tímto upgradem můžete vytvořit nejvyšší verzi počítače Freedom bez jakýchkoliv omezení. Můžete použít až devět libovolných směsí pro otevřený, částečně uzavřený a uzavřený okruh. Prosím, berte v potaz, že bez připojení kabelem, nebude moci připojit váš počítač Freedom připojit do rebreather jednotky. Kabely Freedom jsou nyní k dispozici prostřednictvím poskytovatele třetí strany s názvem Narked 90 .

Prosím, napište výrobní číslo počítače do poznámky (při objednání v bodě 3. Kontaktní informace), jak je znázorněno na obrázku níže.

Tento zlevněný produkt máte možnost získat rovněž tady na stránkách zařazený v sekci potápěčské měřicí přístroje. Nyní si můžete vybrat jiné produkty z naší sekce za výhodné peníze. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Divesoft. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.