Chlorinátor + bazénová sůl + hadice | 19900008

Výhodná sada chlorinátoru,  3 ks bazénové soli (25 kg) a  4ks hadic v metráži pro snadné připojení chlorinátoru k bazénu.  Chlorinátor díky... více informací »
Chlorinátor  + bazénová sůl + hadice | 19900008
Značka: Marimex
5 690 Kč
Do obchodu
Výhodná sada chlorinátoru,  3 ks bazénové soli (25 kg) a  4ks hadic v metráži pro snadné připojení chlorinátoru k bazénu.  Chlorinátor díky...

Výhodná sada chlorinátoru,  3 ks bazénové soli (25 kg) a  4ks hadic v metráži pro snadné připojení chlorinátoru k bazénu. 
Chlorinátor díky elektrolýze rozkládá rozpuštěnou sůl na chlor, který následně desinfikuje vodu. Nemusíte se tak starat o chlorování pomocí tablet. Údržba bazénu pomocí chlorinátoru je snadná a účinná.
Výhodná sada obsahuje:

Chlorinátor
Bazénovou sůl  (3×25 kg)
Bazénové hadice (4×1,25 m)

Doporučujeme dokoupit:

Instalační sada k bazénům
Tento kvalitní výrobek Chlorinátor + bazénová sůl + hadice | jde sehnat také tady na našem webu v oblíbené sekci bazénová chemie! Nyní koupíte unikátní zboží z této oblíbené rubriky za výborné peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka Marimex vám poskytuje skvělé výrobky Máme toho více, máme v nabídce více skvělých kousků od značky Marimex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Chlorinátor + bazénová sůl + hadice | 19900008 od populární značky Marimex jednoduše pořídíte tady teď právě opravdu výhodně! Cena od 5 690 Kč.