Borntoswim Mesh Bag 1žlutá

Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu. Rozměry 62 x 50 cm,... více informací »
Borntoswim Mesh Bag 1žlutá
Značka: Born to Swim
390 Kč
Do obchodu
Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu. Rozměry 62 x 50 cm,...

Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu.

Rozměry 62 x 50 cm, vnitřní kapsička na zip + zpevněné rohy.

Materiál je 100% syntetická síťovina + kontrastní polyesterové šňůrky. Možnost výběru z více barevných kombinací růžové, modré, reflexně žluté a camouflage s logem BornToSwim®.

Omlouváme se, některé barvy jsou vyprodané, v nejbližší době naskladníme.

Děkujeme za pochopení.

Tento neodolatelný produkt Borntoswim Mesh Bag 1žlutá můžete dostat právě nyní tu na stránkách ve známé kategorii sáčky na přezůvky. Vyberte si ještě ostatní zboží z této populární kategorie za výborné peníze. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce ovšem více kousků od výrobce Born to Swim. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Borntoswim Mesh Bag 1žlutá od populární značky Born to Swim snadno můžete získat na našich stránkách nyní skutečně levně! Právě teď jen za 390 Kč.