Borntoswim Mesh Bag 1 Růžová

Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu. Rozměry 62 x 50 cm,... více informací »
Borntoswim Mesh Bag 1 Růžová
Značka: Born to Swim
390 Kč
Do obchodu
Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu. Rozměry 62 x 50 cm,...

Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu.

Rozměry 62 x 50 cm, vnitřní kapsička na zip + zpevněné rohy.

Materiál je 100% syntetická síťovina + kontrastní polyesterové šňůrky. Možnost výběru z více barevných kombinací růžové, modré, reflexně žluté a camouflage s logem BornToSwim®.

Omlouváme se, některé barvy jsou vyprodané, v nejbližší době naskladníme.

Děkujeme za pochopení.


Kvalitní a levný kus Borntoswim Mesh Bag 1 je k dispozici jednoduše tady na stránkách v sekci sáčky na přezůvky. Nyní získáte akční produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí. Tento výrobce Born to Swim vyrábí velmi kvalitní produkty Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od výrobce Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční kus Borntoswim Mesh Bag 1 Růžová s osvědčenou značkou Born to Swim snadno seženete zrovna za výhodnou cenu. Nabídka již od 390 Kč.