Borntoswim Mesh Bag 1 černá/růžová

Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu. Rozměry 62 x 50 cm,... více informací »
Borntoswim Mesh Bag 1 černá/růžová
Značka: Born to Swim
390 Kč
Do obchodu
Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu. Rozměry 62 x 50 cm,...

Velký vak na plavecké pomůcky BornToSwim® Mesh Bag je vyrobený z praktické síťoviny, která perfektně větrá a nezadržuje vodu.

Rozměry 62 x 50 cm, vnitřní kapsička na zip + zpevněné rohy.

Materiál je 100% syntetická síťovina + kontrastní polyesterové šňůrky.

Barva vaku je černá a můžete si vybrat barvu loga – modré, růžové, zelené, bílé nebo oranžové BornToSwim®.


Oblíbený produkt Borntoswim Mesh Bag 1 černá/růžová najdete bezprostředně na našem webu v oblíbené sekci sáčky na přezůvky. Nyní můžete najít akční zboží ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky Born to Swim. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Born to Swim pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento nejprodávanější výrobek Borntoswim Mesh Bag 1 černá/růžová od top značky Born to Swim jednoduše můžete získat tady nyní téměř zdarma! Nabídky již od 390 Kč.