Borntoswim Float Bag

Ideální pro plavce, triatlonisty i pro běžného uživatele. Už nemusíte mít strach o své věci, stačí vložit, zabalit, nafouknout a máte své věci... více informací »
Borntoswim Float Bag
Značka: Born to Swim
1 099 Kč
Do obchodu
Ideální pro plavce, triatlonisty i pro běžného uživatele. Už nemusíte mít strach o své věci, stačí vložit, zabalit, nafouknout a máte své věci...

Ideální pro plavce, triatlonisty i pro běžného uživatele. Už nemusíte mít strach o své věci, stačí vložit, zabalit, nafouknout a máte své věci u sebe a zároveň bezpečně plavete s reflexní bójkou, aby vás nikdo nepřehlédl.

Když budete unavení, odpočinete si tak, že se opřete o plovák. Můžete si vybrat ze 3 barevných kombinací oranžová, zelená a růžová s logem BornToSwim®.Díky viditelným barvám, můžete mít pod kontrolou i své děti.

Plovák je vyrobený z kvalitního odolného nylonu s TPU zátěrem.


Tento kvalitní výrobek Borntoswim Float Bag můžete nakoupit bez problémů tu na stránkách zařazený v rubrice oblečení a obuv. Najděte si unikátní produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Populární značka Born to Swim prodává kvalitní zboží U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další vybrané kousky od značky Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Borntoswim Float Bag značky Born to Swim snadno můžete získat tady nyní v akci. Teď za akční cenu 1 099 Kč.