Borntoswim Classic Silicone

Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je růžová s velkým logem BornToSwim®.Tak co... více informací »
Borntoswim Classic Silicone
Značka: Born to Swim
179 Kč
Do obchodu
Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je růžová s velkým logem BornToSwim®.Tak co...

Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je růžová s velkým logem BornToSwim®.Tak co holky a odvážní kluci? Jdeme na to? Neodolatelný produkt jde nakoupit bezprostředně tu na stránkách v kategorii plavecké čepice. Nyní můžete získat podobné zboží ze zmíněné kategorie ve slevě! Věhlasný výrobce Born to Swim nabízí skvělé výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele Born to Swim. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Borntoswim Classic Silicone od společnosti Born to Swim snadno pořídíte na našich stránkách teď levně! Právě teď jen za 179 Kč.