Borntoswim Aqua Tech Freestyle Paddles

Tréninkové packy AquaTech BornToSwim® jsou vhodné pro zlepšení vaší plavecké techniky a také aby vytvořily ve vodě větší... více informací »
Borntoswim Aqua Tech Freestyle Paddles
Značka: Born to Swim
249 Kč
Do obchodu
Tréninkové packy AquaTech BornToSwim® jsou vhodné pro zlepšení vaší plavecké techniky a také aby vytvořily ve vodě větší...

Tréninkové packy AquaTech BornToSwim® jsou vhodné pro zlepšení vaší plavecké techniky a také aby vytvořily ve vodě větší odpor a zefektivnily záběr rukou a posílení ramen. Jestli vám někdy někdo říkal, že když zaberete rukou ve vodě tak je to jako když krájíte máslo? Prostě nikam se neposunete.

Tyto kraulařské tréniknové packy by vám mohly s tímto pomoci.

Barva pacek je oranžová, tmavě modrá a tyrkysová s bílým logem BornToSwim® a silikonový pásek je modrý, dá se upravit dle velikosti ruky a pocitu každého plavce.

Velikosti: S- oranžová barva – výška: 18 cm, šířka: 13 cmM- tmavě modrá barva – výška: 20 cm, šířka: 15 cmL- tyrkysová barva- výška: 22 cm, šířka: 16 cm

Balené v praktickém balení se zipem.

Velmi oblíbený výrobek Borntoswim Aqua Tech Freestyle Paddles od kvalitní značky Born to Swim seženete zde teď právě za akční cenu. Nabídky již od 249 Kč.