Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit Refl.žlutá, Modráxs

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého... více informací »
Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá
Značka: Born to Swim
690 Kč
Do obchodu
Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého...

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého materiálu – polyester MESH z vrchní strany a polyesteru z vnitřní strany.

Jsou odolné proti chlóru.

Nejsou přilnavé k tělu, používají se přes klasické plavky a voda proudící mezi vrstvami zvyšuje odpor při plavání.

Plavky jsou unisexové, takže vhodné pro muže, ženy, chlapce i dívky.


Hodně žádaný produkt můžete dostat bez obtíží tady u nás v oblíbené sekci pánské plavky! Prozkoumejte kvalitní produkty z naší kategorie za výborné peníze! U zákazníků oblíbená značka Born to Swim prodává top produkty. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od značky Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá, Modráxs od značky Born to Swim můžete sehnat u nás právě skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 690 Kč.