Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit Refl.žlutá, Modrám

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního... více informací »
Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá
Značka: Born to Swim
690 Kč
Do obchodu
Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního...

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého materiálu – polyester MESH z vrchní strany a polyesteru z vnitřní strany.

Jsou odolné proti chlóru.

Nejsou přilnavé k tělu, používají se přes klasické plavky a voda proudící mezi vrstvami zvyšuje odpor při plavání.

Plavky jsou unisexové, takže vhodné pro muže, ženy, chlapce i dívky.

Tento velmi žádaný produkt můžete nakoupit právě zde na našem webu v sekci pánské plavky! Máme pro vás parádní kusy z této oblíbené sekce za příznivou cenu. V očích zákazníků populární značka Born to Swim má na skladě top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete více produktů od výrobce Born to Swim. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá, Modrám pocházející od značky Born to Swim získáte tady teď právě skutečně výhodně! Akční ceny od 690 Kč.