Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit Refl.žlutá, černás

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého... více informací »
Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá
Značka: Born to Swim
690 Kč
Do obchodu
Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého...

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého materiálu – polyester MESH z vrchní strany a polyesteru z vnitřní strany.

Jsou odolné proti chlóru.

Nejsou přilnavé k tělu, používají se přes klasické plavky a voda proudící mezi vrstvami zvyšuje odpor při plavání.

Plavky jsou unisexové, takže vhodné pro muže, ženy, chlapce i dívky.


Tento zlevněný výrobek Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit Refl.žlutá, černás lze sehnat v pohodě tady u nás v populární kategorii pánské plavky. Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za příznivou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Born to Swim. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Born to Swim svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Unikátní výrobek Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá, černás značky Born to Swim snadno můžete získat tady a teď skutečně výhodně. Akční ceny od 690 Kč.