Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit Refl.žlutá, černás

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního... více informací »
Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá
Značka: Born to Swim
690 Kč
Do obchodu
Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního...

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého materiálu – polyester MESH z vrchní strany a polyesteru z vnitřní strany.

Jsou odolné proti chlóru.

Nejsou přilnavé k tělu, používají se přes klasické plavky a voda proudící mezi vrstvami zvyšuje odpor při plavání.

Plavky jsou unisexové, takže vhodné pro muže, ženy, chlapce i dívky.


Velmi oblíbený produkt Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit Refl.žlutá, černás můžete nakoupit bezprostředně na našich stránkách v populární rubrice pánské plavky. Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmiňované sekci snadno online. V očích zákazníků populární výrobce Born to Swim má na skladě velmi kvalitní výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Unikátní výrobek Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá, černás značky Born to Swim snadno můžete získat tady a teď skutečně výhodně. Akční ceny od 690 Kč.