Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit Refl.žlutá, černám

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého... více informací »
Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá
Značka: Born to Swim
690 Kč
Do obchodu
Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého...

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého materiálu – polyester MESH z vrchní strany a polyesteru z vnitřní strany.

Jsou odolné proti chlóru.

Nejsou přilnavé k tělu, používají se přes klasické plavky a voda proudící mezi vrstvami zvyšuje odpor při plavání.

Plavky jsou unisexové, takže vhodné pro muže, ženy, chlapce i dívky.


Zlevněný produkt Born To Swim Zátěžové Plavky získáte taky na webu ve známé sekci pánské plavky! Vyberte si další produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze. Máme toho více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce Born to Swim pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží

Tento neodolatelný produkt Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit Refl.žlutá, černám od známé značky Born to Swim jednoduše můžete sehnat tady teď se slevou! Nabídka od 690 Kč.