Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit černáxs

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého... více informací »
Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit černáxs
Značka: Born to Swim
690 Kč
Do obchodu
Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého...

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého materiálu – polyester MESH z vrchní strany a polyesteru z vnitřní strany.

Jsou odolné proti chlóru.

Nejsou přilnavé k tělu, používají se přes klasické plavky a voda proudící mezi vrstvami zvyšuje odpor při plavání.

Plavky jsou unisexové, takže vhodné pro muže, ženy, chlapce i dívky.


Zajímavý produkt Born To Swim Zátěžové Plavky – lze nakoupit bez obtíží na našem webu v populární rubrice pánské plavky! Vyberte si skvělé produkty z této populární rubriky za super cenu. V očích zákazníků populární výrobce Born to Swim svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky. Udělejte radost sami sobě! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další skvělé zboží značky Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit černáxs značky Born to Swim můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Akční ceny již od 690 Kč.