Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit černám

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního... více informací »
Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit černám
Značka: Born to Swim
690 Kč
Do obchodu
Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního...

Zátěžové plavky BornToSwim® Drag Suit jsou vhodné k tréninku, protože zvyšují odpor vody. Plavky jsou vyrobené z kvalitního dvouvrstvého materiálu – polyester MESH z vrchní strany a polyesteru z vnitřní strany.

Jsou odolné proti chlóru.

Nejsou přilnavé k tělu, používají se přes klasické plavky a voda proudící mezi vrstvami zvyšuje odpor při plavání.

Plavky jsou unisexové, takže vhodné pro muže, ženy, chlapce i dívky.


Zcela unikátní produkt Born To Swim Zátěžové Plavky – Drag Suit černám lze pořídit již dnes tady u nás v oblíbené rubrice pánské plavky! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z naší sekce za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Born to Swim má ve stále nabídkce špičkové produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také více produktů od výrobce Born to Swim. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Born To Swim Zátěžové Plavky - Drag Suit černám od známého výrobce Born to Swim najdete právě nyní opravdu výhodně. Cena již od 690 Kč.