Born To Swim Silikonová čepice Růžová Classic, Velké Logo

Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je růžová s velkým logem BornToSwim®.Tak co holky a odvážní... více informací »
Born To Swim Silikonová čepice Růžová Classic
Značka: Born to Swim
179 Kč
Do obchodu
Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je růžová s velkým logem BornToSwim®.Tak co holky a odvážní...

Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je růžová s velkým logem BornToSwim®.Tak co holky a odvážní kluci? Jdeme na to?Tento exkluzivní produkt Born To Swim Silikonová čepice Růžová Classic, máte možnost sehnat taky na našich stránkách zařazený v rubrice plavecké čepice. Máme pro vás nové produkty z této oblíbené sekce za super ceny! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další prověřené produkty od značky Born to Swim. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Born To Swim Silikonová čepice Růžová Classic, Velké Logo od společnosti Born to Swim jednoduše pořídíte právě nyní skutečně výhodně. Akční ceny od 179 Kč.