Born To Swim Silikonová čepice černá Classic, Velké Barevné Logo šedá23

Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je černá s velkým jednobarevným logem BornToSwim®. Lze si vybrat... více informací »
Born To Swim Silikonová čepice černá Classic
Značka: Born to Swim
179 Kč
Do obchodu
Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je černá s velkým jednobarevným logem BornToSwim®. Lze si vybrat...

Kvalitní, pevná plavecká čepice ze silikonu, velikost je univerzální. Barva čepice je černá s velkým jednobarevným logem BornToSwim®.

Lze si vybrat z mnoha barevných kombinací.


Hodně povedený produkt můžete dostat mimo jiné tu na našem webu zařazený v rubrice plavecké čepice. Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další prověřené produkty značky Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka Born to Swim nabízí vysoce kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Diskontní výrobek Born To Swim Silikonová čepice černá Classic, Velké Barevné Logo šedá23 od kvalitní značky Born to Swim snadno pořídíte tady a teď právě za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 179 Kč.