Born To Swim Sada – Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší žlutá

Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou.... více informací »
Born To Swim Sada - Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší žlutá
Značka: Born to Swim
149 Kč
Do obchodu
Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou....

Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou. Ucpávky uší se pro změnu hodí při plavání ve studenější vodě.

Možnost výběru z mnoha barevných kombinací- růžová, zelená, žlutá, černá, tmavě modrá a oranžová.

Baleno v praktické pevné krabičce.

Zcela unikátní kus Born To Swim Sada – Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší žlutá máte možnost nakoupit právě nyní tady na stránkách ve známé rubrice špunty do uší. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další zboží od dodavatele Born to Swim. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Born to Swim vám poskytuje skvělý sortiment Však to vidíte sami.

Tento výjimečný kus Born To Swim Sada - Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší žlutá originál od výrobce Born to Swim můžete sehnat tady a teď téměř zdarma. Teď za akční cenu 149 Kč.