Born To Swim Sada – Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší Zelená

Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou.... více informací »
Born To Swim Sada - Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší Zelená
Značka: Born to Swim
149 Kč
Do obchodu
Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou....

Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou. Ucpávky uší se pro změnu hodí při plavání ve studenější vodě.

Možnost výběru z mnoha barevných kombinací- růžová, zelená, žlutá, černá, tmavě modrá a oranžová.

Baleno v praktické pevné krabičce.

Super kousek Born To Swim Sada – Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší Zelená můžete najít taky na webu v rubrice špunty do uší! Nyní můžete získat zcela nové výrobky ze zmíněné sekce za skvělou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel Born to Swim má na skladě skvělé zboží.

Oblíbený a akční výrobek Born To Swim Sada - Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší Zelená originál od výrobce Born to Swim snadno můžete sehnat zde teď právě v akci! Akční ceny již od 149 Kč.