Born To Swim Sada – Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší Oranžová

Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou.... více informací »
Born To Swim Sada - Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší Oranžová
Značka: Born to Swim
149 Kč
Do obchodu
Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou....

Silikonové ucpávky uší jsou vyrobeny ze 100% silikonu a nosník je z plastu. Nosní skřipec je výbornou pomůckou při plavání na znak pod vodou. Ucpávky uší se pro změnu hodí při plavání ve studenější vodě.

Možnost výběru z mnoha barevných kombinací- růžová, zelená, žlutá, černá, tmavě modrá a oranžová.

Baleno v praktické pevné krabičce.

Unikátní a žádaný výrobek Born To Swim Sada – Nosní Skřipec A je k získání zrovna tady na našich stránkách zařazený v sekci špunty do uší. Podívejte se na podobné produkty z této sekce za parádní cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Born To Swim Sada - Nosní Skřipec A Silikonové Ucpávky Do Uší Oranžová od známého výrobce Born to Swim získáte zde teď ve výprodejové akci. Cena již od 149 Kč.