Born To Swim Posilovací Gumy S Packami Modrátěžká

Posilovací gumy jsou skvělou pomůckou pro suchou přípravu. Díky různým stimulujícím cvikům a simulaci plaveckého záběru pomáhají gumy cíleně... více informací »
Born To Swim Posilovací Gumy S Packami Modrátěžká
Značka: Born to Swim
890 Kč
Do obchodu
Posilovací gumy jsou skvělou pomůckou pro suchou přípravu. Díky různým stimulujícím cvikům a simulaci plaveckého záběru pomáhají gumy cíleně...

Posilovací gumy jsou skvělou pomůckou pro suchou přípravu. Díky různým stimulujícím cvikům a simulaci plaveckého záběru pomáhají gumy cíleně posilovat především horní část těla, rozvíjet rychlost, sílu a vytrvalost.Stačí trochu posilovat pří dovolené bez vody nebo doma na suchu a uvidíte, že to bude hned poznat ve vodě.

K výběru jsou ve třech barevně odlišených stupních tvrdosti:lehká: žlutá střední: červená těžká: modráPosilovací gumy jsou vyrobeny z latexu, packy jsou plastové a popruhy pro ruce a upevnění gumy (například k zábradlí) jsou z pevného textilu.

Rozměr packy: 13 x 15 cm

Délka gumy: 130 cm

Průměr gum:žlutá – 9 mm, červená – 12 mm a modrá 14 mm.

Naše posilovací gumy jsou baleny v praktických síťových sáčcích se stahovací šňůrkou.

Tento neodolatelný výrobek Born To Swim Posilovací lze nakoupit bez problémů na webu umístěný v rubrice fitness! Pořiďte si podobné produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! Tato vyjímečná značka Born to Swim dlouhodobě nabízí skvělé produkty. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další kvalitní zboží značky Born to Swim. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Born To Swim Posilovací Gumy S Packami Modrátěžká originál od značky Born to Swim snadno naleznete na našich stránkách teď právě se slevou. Ceny již od 890 Kč.