Born To Swim Poncho Pro Dospěláky S Kapucí Růžovám

Jste na pláži...široko-daleko žádná převlékací kabinka....chcete si jít zaplavat....osuška, pod kterou byste se mohli převléci... více informací »
Born To Swim Poncho Pro Dospěláky S Kapucí Růžovám
Značka: Born to Swim
899 Kč
Do obchodu
Jste na pláži...široko-daleko žádná převlékací kabinka....chcete si jít zaplavat....osuška, pod kterou byste se mohli převléci...

Jste na pláži…široko-daleko žádná převlékací kabinka….chcete si jít zaplavat….osuška, pod kterou byste se mohli převléci není dostatečně velká….= jednoduché řešení….

použijte naše BornToSwim® poncho pro dospěláky….Lze ho použít jako osobní převlékací kabinku nebo jako osušku, do které se můžete zabalit po plaveckém výkonu.

Naše poncho je vyrobeno z příjemného rychleschnoucího mikrovlákna, které skoro nic neváží…

Růžové ve velikosti 80 x 100 cm

Modré ve velikosti 90 x 120 cm

Popis:- Boky na druky- Poutko na pověšení či zabalení poncha-

Materál: 88% polyester, 12% polyamid- váha: 400 g

Levný kousek Born To Swim Poncho Pro Dospěláky S Kapucí Růžovám můžete dostat zrovna tu ve známé rubrice pánské župany! Nyní můžete najít ostatní produkty z této sekce za super peníze. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky více kousků od značky Born to Swim. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Born to Swim vám poskytuje skvělý sortiment Přesvědčte se.

Velmi žádaný produkt Born To Swim Poncho Pro Dospěláky S Kapucí Růžovám od známého výrobce Born to Swim snadno můžete najít tady a teď právě téměř zdarma! Cena již od 899 Kč.