Born To Swim Poncho Pro Dospěláky S Kapucí Modrál

Jste na pláži...široko-daleko žádná převlékací kabinka....chcete si jít zaplavat....osuška, pod kterou byste se mohli převléci není dostatečně... více informací »
Born To Swim Poncho Pro Dospěláky S Kapucí Modrál
Značka: Born to Swim
899 Kč
Do obchodu
Jste na pláži...široko-daleko žádná převlékací kabinka....chcete si jít zaplavat....osuška, pod kterou byste se mohli převléci není dostatečně...

Jste na pláži…široko-daleko žádná převlékací kabinka….chcete si jít zaplavat….osuška, pod kterou byste se mohli převléci není dostatečně velká….= jednoduché řešení….

použijte naše BornToSwim® poncho pro dospěláky….Lze ho použít jako osobní převlékací kabinku nebo jako osušku, do které se můžete zabalit po plaveckém výkonu.

Naše poncho je vyrobeno z příjemného rychleschnoucího mikrovlákna, které skoro nic neváží…

Růžové ve velikosti 80 x 100 cm

Modré ve velikosti 90 x 120 cm

Popis:- Boky na druky- Poutko na pověšení či zabalení poncha-

Materál: 88% polyester, 12% polyamid- váha: 400 g

Hodně oblíbený produkt Born To Swim Poncho je k získání jednoduše tu umístěný v sekci pánské župany! Nyní si můžete koupit podobné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu! Výrobce Born to Swim vás obohatí o kvalitní výrobky

Exkluzivní výrobek Born To Swim Poncho Pro Dospěláky S Kapucí Modrál od top výrobce Born to Swim můžete najít tady opravdu levně. Nyní za akční cenu 899 Kč.