Born To Swim Plovák A Vak Růžová64x30cm

Ideální pro plavce, triatlonisty i pro běžného uživatele. Už nemusíte mít strach o své věci, stačí vložit, zabalit, nafouknout a máte své věci... více informací »
Born To Swim Plovák A Vak Růžová64x30cm
Značka: Born to Swim
1 099 Kč
Do obchodu
Ideální pro plavce, triatlonisty i pro běžného uživatele. Už nemusíte mít strach o své věci, stačí vložit, zabalit, nafouknout a máte své věci...

Ideální pro plavce, triatlonisty i pro běžného uživatele. Už nemusíte mít strach o své věci, stačí vložit, zabalit, nafouknout a máte své věci u sebe a zároveň bezpečně plavete s reflexní bójkou, aby vás nikdo nepřehlédl.

Když budete unavení, odpočinete si tak, že se opřete o plovák. Můžete si vybrat ze 3 barevných kombinací oranžová, zelená a růžová s logem BornToSwim®.Díky viditelným barvám, můžete mít pod kontrolou i své děti.

Plovák je vyrobený z kvalitního odolného nylonu s TPU zátěrem.

Tento akční výrobek Born To Swim Plovák A Vak získáte bezprostředně tu umístěný v rubrice batohy! Najděte si ještě ostatní kusy ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků popupární značka Born to Swim dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Born To Swim Plovák A Vak Růžová64x30cm od odblíbeného výrobce Born to Swim jednoduše získáte právě teď skutečně výhodně. Akční cena již od 1 099 Kč.