Born To Swim Plavecké Packy Aquatech Celá Sada

Tréninkové packy AquaTech BornToSwim® jsou vhodné pro zlepšení vaší plavecké techniky a také aby vytvořily ve vodě větší... více informací »
Born To Swim Plavecké Packy Aquatech Celá Sada
Značka: Born to Swim
699 Kč
Do obchodu
Tréninkové packy AquaTech BornToSwim® jsou vhodné pro zlepšení vaší plavecké techniky a také aby vytvořily ve vodě větší...

Tréninkové packy AquaTech BornToSwim® jsou vhodné pro zlepšení vaší plavecké techniky a také aby vytvořily ve vodě větší odpor a zefektivnily záběr rukou a posílení ramen. Jestli vám někdy někdo říkal, že když zaberete rukou ve vodě tak je to jako když krájíte máslo? Prostě nikam se neposunete.

Tyto kraulařské tréniknové packy by vám mohly s tímto pomoci.

Barva pacek je oranžová, tmavě modrá a tyrkysová s bílým logem BornToSwim® a silikonový pásek je modrý, dá se upravit dle velikosti ruky a pocitu každého plavce.

Velikosti: S- oranžová barva – výška: 18 cm, šířka: 13 cmM- tmavě modrá barva – výška: 20 cm, šířka: 15 cmL- tyrkysová barva- výška: 22 cm, šířka: 16 cm

Balené v praktickém balení se zipem.

Tento výjimečný produkt Born To Swim Plavecké Packy Aquatech můžete dostat právě tady u nás ve známé kategorii plavecké packy. Nyní můžete koupit parádní zboží z naší rubriky za internetové ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další produkty od značky Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Born To Swim Plavecké Packy Aquatech Celá Sada od top značky Born to Swim jednoduše můžete najít zde teď se slevou. Nabídka od 699 Kč.