Born To Swim Plavecká Parka Růžováxs

Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100%... více informací »
Born To Swim Plavecká Parka Růžováxs
Značka: Born to Swim
1 490 Kč
Do obchodu
Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100%...

Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100% polyester s voděodolným zátěrem, vnitřní látka fleece 230 gr/m2.

Parka je na zip s kapucí a tkaničkami na zatažení, má dvě boční kapsy a jednu vnitřní. Reflexní pásky jsou podél kapes a vzadu u dolního okraje.

Barva je černá s růžovou podšívkou a je kontrastně prošitá stejnou barvou včetně tkaniček s logem BornToSwim® na levé straně hrudi.

Vyrobeno v České republice.

V případě zájmu, lze vyrobit parku na zakázku pro jednotlivce či skupiny.

Hodně prodávaný výrobek Born To Swim Plavecká Parka Růžováxs lze sehnat aktuálně tu na našem webu v oblíbené rubrice pánské bundy. Pořiďte si parádní výrobky ve zmíněné kategorii za outletovou cenu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Born To Swim Plavecká Parka Růžováxs od známé společnosti Born to Swim můžete najít zde nyní ve výprodejové akci. V akci od 1 490 Kč.