Born To Swim Plavecká Parka Růžováxl

Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100%... více informací »
Born To Swim Plavecká Parka Růžováxl
Značka: Born to Swim
1 490 Kč
Do obchodu
Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100%...

Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100% polyester s voděodolným zátěrem, vnitřní látka fleece 230 gr/m2.

Parka je na zip s kapucí a tkaničkami na zatažení, má dvě boční kapsy a jednu vnitřní. Reflexní pásky jsou podél kapes a vzadu u dolního okraje.

Barva je černá s růžovou podšívkou a je kontrastně prošitá stejnou barvou včetně tkaniček s logem BornToSwim® na levé straně hrudi.

Vyrobeno v České republice.

V případě zájmu, lze vyrobit parku na zakázku pro jednotlivce či skupiny.


Exkluzivní kus Born To Swim Plavecká Parka můžete dostat jednoduše na našich stránkách v oblíbené rubrice pánské bundy! Získejte kvalitní produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny! U zákazníků oblíbená značka Born to Swim má k dispozici vysoce kvalitní sortiment To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na více skvělých kousků značky Born to Swim. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Born To Swim Plavecká Parka Růžováxl od top výrobce Born to Swim snadno získáte teď za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 1 490 Kč.