Born To Swim Plavecká Parka Modráxxs

Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100%... více informací »
Born To Swim Plavecká Parka Modráxxs
Značka: Born to Swim
1 490 Kč
Do obchodu
Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100%...

Plavecká parka je vhodná, jak na bazén, tak na venkovní plavání, udržuje tělo a svaly zahřáté před závodem i po závodu.Svrchní vrstva je 100% polyester s voděodolným zátěrem, vnitřní látka fleece 230 gr/m2.

Parka je na zip s kapucí a tkaničkami na zatažení, má dvě boční kapsy a jednu vnitřní. Reflexní pásky jsou podél kapes a vzadu u dolního okraje.

Barva je černá s růžovou podšívkou a je kontrastně prošitá stejnou barvou včetně tkaniček s logem BornToSwim® na levé straně hrudi.

Vyrobeno v České republice.

V případě zájmu, lze vyrobit parku na zakázku pro jednotlivce či skupiny.

Hodně povedený kousek Born To Swim Plavecká Parka jde pořídit taky u nás v populární sekci pánské bundy! Nyní pořídíte kvalitní produkty z této populární rubriky za outletovou cenu! Významná značka Born to Swim dlouhodobě dodává skvělé zboží. Udělejte si radost! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další produkty od dodavatele Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný kus Born To Swim Plavecká Parka Modráxxs od společnosti Born to Swim snadno můžete sehnat právě zde opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 1 490 Kč.