Born To Swim Plavecká Deska Velká Kb 1 Zeleno, Bílá43x30x3cm

Plavecká deska BornToSwim Kickboard KB1 je vhodná pro nácvik kopání a posilování záběru nohou. Hodí se pro děti i dospělé jako tréninková... více informací »
Born To Swim Plavecká Deska Velká Kb 1 Zeleno
Značka: Born to Swim
399 Kč
Do obchodu
Plavecká deska BornToSwim Kickboard KB1 je vhodná pro nácvik kopání a posilování záběru nohou. Hodí se pro děti i dospělé jako tréninková...

Plavecká deska BornToSwim Kickboard KB1 je vhodná pro nácvik kopání a posilování záběru nohou. Hodí se pro děti i dospělé jako tréninková pomůcka. Deska má jeden otvor ve přední části desky a dva otvory ve spodní části pro lepší uchopení a manipulaci.

Vyrobena je z kvalitního pěnového materiálu EVA.

Rozměr desky je 43x30x3 cm.

Možnost výběru ze 3 barevných kombinací- modro/bílá, růžovo/bílá nebo zeleno/bílá s embosovaným logem BornToSwim®.

Akční a ve slevě produkt Born To Swim Plavecká Deska Velká Kb 1 Zeleno, jde koupit nyní tady u nás zařazený v kategorii plavecké desky! Připravili jsme další kousky ve zmíněné sekci za internetové ceny! V očích zákazníků popupární značka Born to Swim má ve stále nabídkce skvělé produkty Udělejte si radost!

Kvalitní výrobek Born To Swim Plavecká Deska Velká Kb 1 Zeleno, Bílá43x30x3cm pocházející od značky Born to Swim můžete získat zde teď levně! Akční cena 399 Kč.