Born To Swim Plavecká Deska Velká Kb 1 Růžovo, Bílá43x30x3cm

Plavecká deska BornToSwim Kickboard KB1 je vhodná pro nácvik kopání a posilování záběru nohou. Hodí se pro děti i dospělé jako tréninková... více informací »
Born To Swim Plavecká Deska Velká Kb 1 Růžovo
Značka: Born to Swim
399 Kč
Do obchodu
Plavecká deska BornToSwim Kickboard KB1 je vhodná pro nácvik kopání a posilování záběru nohou. Hodí se pro děti i dospělé jako tréninková...

Plavecká deska BornToSwim Kickboard KB1 je vhodná pro nácvik kopání a posilování záběru nohou. Hodí se pro děti i dospělé jako tréninková pomůcka. Deska má jeden otvor ve přední části desky a dva otvory ve spodní části pro lepší uchopení a manipulaci.

Vyrobena je z kvalitního pěnového materiálu EVA.

Rozměr desky je 43x30x3 cm.

Možnost výběru ze 3 barevných kombinací- modro/bílá, růžovo/bílá nebo zeleno/bílá s embosovaným logem BornToSwim®.


Tento kvalitní produkt je k dostání v pohodě u nás v rubrice plavecké desky! Připravili jsme zlevněné výrobky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele Born to Swim. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Born to Swim vyrábí kvalitní sortiment. Však to vidíte sami!

Tento akční produkt Born To Swim Plavecká Deska Velká Kb 1 Růžovo, Bílá43x30x3cm od známého výrobce Born to Swim jednoduše naleznete zde nyní téměř zdarma! Akční cena 399 Kč.