Born To Swim Pánské Plavky – Sharks Modráxl

Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s... více informací »
Born To Swim Pánské Plavky - Sharks Modráxl
Značka: Born to Swim
790 Kč
Do obchodu
Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s...

Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s malým logem.Plavky jsou vhodné pro tréninkové a závodní plavání.

Materiál je 100% odolný vůči chlóru, plavky mají podšívku a tkaničky na stahování.

Složení: 53% polyester, 47% PBT

Velikost: S – XXL

Vyrobeno v EU

Nový kus Born To Swim Pánské Plavky – Sharks Modráxl můžete sehnat právě nyní tady na webu v oblíbené kategorii pánské plavky! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z naší rubriky za super peníze! Tento výrobce Born to Swim má na skladě vynikající zboží. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Born To Swim Pánské Plavky - Sharks Modráxl od odblíbeného výrobce Born to Swim snadno můžete sehnat u nás nyní za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 790 Kč.