Born To Swim Pánské Plavky – Sharks černáxxl

Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je... více informací »
Born To Swim Pánské Plavky - Sharks černáxxl
Značka: Born to Swim
790 Kč
Do obchodu
Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je...

Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s malým logem.Plavky jsou vhodné pro tréninkové a závodní plavání.

Materiál je 100% odolný vůči chlóru, plavky mají podšívku a tkaničky na stahování.

Složení: 53% polyester, 47% PBT

Velikost: S – XXL

Vyrobeno v EU

Tento kvalitní kus Born To Swim Pánské lze sehnat právě nyní tady a teď na našem webu umístěný v sekci pánské plavky! Nyní získáte akční produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem více kousků od značky Born to Swim. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Born to Swim pro své zákazníky dodává špičkové zboží.

Tento žádaný výrobek Born To Swim Pánské Plavky - Sharks černáxxl značky Born to Swim můžete pořídit u nás právě se slevou. Akční cena 790 Kč.