Born To Swim Pánské Plavky – Sharks černám

Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s... více informací »
Born To Swim Pánské Plavky - Sharks černám
Značka: Born to Swim
790 Kč
Do obchodu
Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s...

Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s malým logem.Plavky jsou vhodné pro tréninkové a závodní plavání.

Materiál je 100% odolný vůči chlóru, plavky mají podšívku a tkaničky na stahování.

Složení: 53% polyester, 47% PBT

Velikost: S – XXL

Vyrobeno v EU

Diskontní kousek Born To Swim Pánské Plavky – Sharks černám je k získání nyní tu na našich stránkách v populární sekci pánské plavky. Získejte podobné zboží z této známé kategorie za nejlepší ceny. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od výrobce Born to Swim. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Born To Swim Pánské Plavky - Sharks černám od známé společnosti Born to Swim jednoduše naleznete právě teď se slevou! Ceny již od 790 Kč.