Born To Swim Pánské Plavky – Sharks černál

Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s... více informací »
Born To Swim Pánské Plavky - Sharks černál
Značka: Born to Swim
790 Kč
Do obchodu
Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s...

Design SHARKS plavek je ve dvoubarevném provedení v černé barvě a modré s velkým logem na zadní straně a v přední části je hejno žraloků s malým logem.Plavky jsou vhodné pro tréninkové a závodní plavání.

Materiál je 100% odolný vůči chlóru, plavky mají podšívku a tkaničky na stahování.

Složení: 53% polyester, 47% PBT

Velikost: S – XXL

Vyrobeno v EU

Velmi prodávaný produkt Born To Swim Pánské Plavky – Sharks černál lze získat bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice pánské plavky. Nyní získáte parádní kousky z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty značky Born to Swim. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Born To Swim Pánské Plavky - Sharks černál od odblíbeného výrobce Born to Swim jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní za akční cenu. Teď za akční cenu 790 Kč.